Reklam Alanı
Yeni Cevap 

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stepway'im
09-10-2009, 08:23 AM
RE: Stepway'im
Arkadaşım öncelikle aramıza hoş geldiniz,
Aracınız hayırlı olsun,güle güle kullanın,son zamanlarda tv'lerdede sandero stepway reklamlarının arttığını görüyoruz ve gerçekten müthiş gözüküyor.

Tercihin için kutlarım...

İSTANBUL TEAM

[[img]http://a1212.hizliresim.com/14/g/gw1x1.jpg[/img]
Bu kullanıcının gönderdiği tüm mesajları bul
Bu mesaji bir cevapta alıntı yap
09-10-2009, 09:02 AM
öncelikle güle güle kullan ben arabanın resimlerini 1 yıl önce internette görmüştüm. bende sandero 1.5 dci var. valla geri verip stepway almayı düşünüyorum.
çünkü üstündeki aksesuar en az 3-4 milyr. darısı başımıza tekrar kaszasız yolculuklar

DACİA SANDERO 1.5 DCİ
09-10-2009, 15:27 PM
Saolun arkadaşlar iyi dilekleriniz için Wink
11-10-2009, 22:15 PM
Allah kaza bela vermesin gule gule kullan

[img]http://img12.imageshack.us/img12/3999/daciadustercompetition5.jpg[/img]lütfen şöförsüz kamyonetlere dikkat edelim Smile
20-10-2009, 22:00 PM
hayılı olsun bendede laurette var o da kendine göre jeep süper araba bunlar Smile
24-10-2009, 17:09 PM
yav Abiler bende sandero aldm ama bu stepway'ın body kitinden yaptırmak istiyorum acaba böyle bir şey mümkün mü?
24-10-2009, 19:44 PM
erdem_samet demiş ki:yav Abiler bende sandero aldm ama bu stepway'ın body kitinden yaptırmak istiyorum acaba böyle bir şey mümkün mü?

body kit var orjinal olarak ancak türkiye ye getirmiyor dacia nedense ???

ancak bu görüntü yok forumda modifiyeli sandero resimleri var beyaz siyah onlar orjinal body kit olan modelleri.

http://www.daciakulubu.com

VATAN AŞKI MAYA GİBİDİR; SÜTÜ BOZUK OLANLARDA TUTMAZ!
26-10-2009, 13:52 PM
arkadaslar ben buun aracı bakıma goturdum gıttmısken suv kıtını sordum kıt komple 1500 dedıler on arka tanpon koruma sıs koruma ve yan marspıyel ler
26-10-2009, 19:35 PM
1500 tl...........

altı üstü plastik fiber malzeme orjinal body kitler bile üretiliyor çeşitli firmalar tarafından örn m5 m3 1200 tl ))....

1500 tl nedir yaa ..

26-10-2009, 22:15 PM
oyle dediler bende dusuneyım dedım baska ne dıyebılırdımkı bunları daaha ucuz bulacagımız bı yer yokmu ya
03-11-2009, 18:03 PM
Süper görünüyor. Stepway bize nasip olmadı Sad
03-11-2009, 18:25 PM
Sandero_20 demiş ki:Süper görünüyor. Stepway bize nasip olmadı Sad

Bunu bulamayanlarda var,şükretmek lazım,oda olur inşallah.m:m

İSTANBUL TEAM

[[img]http://a1212.hizliresim.com/14/g/gw1x1.jpg[/img]
19-11-2009, 21:44 PM
Baktıkça bakasım geliyor, süper bir araç. Kazasız belasız sürüşler.
22-11-2009, 10:55 AM
allah kaza bela vermesin kardeşim..ya bende almayı düşünüyorum ama donanım sabit galiba yolcu hava yastığı ve yol bilgisayarı yok herhalde yoksa benmi yanlış biliyorum yardımcı olursanız sevinirim.sipariş vereceğim birde benzinlimi dizelmi tercih nedir arkadaşlar.
26-02-2010, 17:12 PM
YAA LÜTFEN BENDE İSTİYORUM PARAM HAZIR AMA BULAMIYORUM Sad(((( BİLEN ARKADAŞLAR VARSA LÜTFEN CEVAP YAZIN
10-03-2010, 01:29 AM
slm arkadaşlar arkadaşın aracını görünce evet gerçekten doğru karar vermişim dedim bende iki aydır araba arıyorum gidip bakmadığım araba kalmadı bende dizel takıntısı var ve dizeller içinde en uygun fiyatlı ve şekli en güzel olan stepvay var en sonunda bu araca karar verdim renk kırmızı olur diye düşünüyodum ama pek kimse sevmedi kime dediysem kırmızı ne dediler ve füme renge karar verdim ve nisanda gelen guruptan siparişi verdim çünkü bu ay gelenlerin hepsi satılmış ve özellikle forumda arıyorum füme renklileri gerçekten hoş duruyolar
bu arada bi sorum olacak ben aracı alır almaz jantları verip başka jant almayı düşünüyorum sizce gerek varmı daha güzel şekli olan jantlar var aslında ama zararım mı olur yoksa
10-03-2010, 14:20 PM
ensar demiş ki:slm arkadaşlar arkadaşın aracını görünce evet gerçekten doğru karar vermişim dedim bende iki aydır araba arıyorum gidip bakmadığım araba kalmadı bende dizel takıntısı var ve dizeller içinde en uygun fiyatlı ve şekli en güzel olan stepvay var en sonunda bu araca karar verdim renk kırmızı olur diye düşünüyodum ama pek kimse sevmedi kime dediysem kırmızı ne dediler ve füme renge karar verdim ve nisanda gelen guruptan siparişi verdim çünkü bu ay gelenlerin hepsi satılmış ve özellikle forumda arıyorum füme renklileri gerçekten hoş duruyolar
bu arada bi sorum olacak ben aracı alır almaz jantları verip başka jant almayı düşünüyorum sizce gerek varmı daha güzel şekli olan jantlar var aslında ama zararım mı olur yoksa

aracın hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız güzel günlerde kullanman dileğiyle

en cok yakışan renk füme doğru tercih yapmışsın

jant konusunda ise orjinal olarak 195/55/16 lastik ve 16 jantla geliyor araç ve orjinal jantları cok şık ve en önmlisi bijon kilitli.

kapalı yani bir bütün olarak görünüyor jantlar

yeni jant yerine aracına farklı aksesuarlar yaptırabilirsin cam filimi müzik sistemi vb.

tabi kullanacı sensin en iyisine sen karar verirsin.

aracını teslim aldığında da resimlerden bizi mahrum bırakma...pxp

10-03-2010, 14:27 PM
inşallah resimlerini ekleyecem araç nisan ayı gurubunda gelecek ama ayın kaçında gelir bilemiyorum zaten yapacak olduğum ilk iş cam filmi zaten onu kendim yapabiliyorum bütün arabalarıma ben kendim yaptım işçilik vermiyom yani film 10lira falan tutuyo sonra müzik sistemine bişeyler düşünecem birde dikkatimi çeken stepwayda arka spoyler yok galiba onu bakacam koltuk ve direksiyon kılıfı vs ondan sonrası için burdan görüşlerinize göre bişeyler yapmayı düşünüyorum hayırlısıyla bi gelsinde
10-03-2010, 14:41 PM
spoyler yok opsiyonel alınıyor sanderoda da ayni servis fiyatı 150 tl di en son.,

cok yakışıyor sanderolara..

09-04-2010, 00:33 AM
slm arkadaşım bende stepway aldım füme renk ama seninkinin rengi sanki daha çok yeşile dönük sanırım yoksa resimde mi öle gözüküyo benim arabam daha elime geçmedi gelmesine bir hafta falan kaldı heyecanlıyım resimleri baktım ama nette hep kırmızısı var füme olanı pek bulamıyorum resimlerim varsa eklersen sevinirim
Yeni Cevap 

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

En Üste Dönİçeriğe Dön